TALSAYAK

Edebiyat ve Eğitim Seçkisi

TAL Şairler ve Yazarları

Posted by talsayak 24 Kasım 2005TAL Şairler ve Yazarlar Kulübü‘nde şiirlerinizin, yazılarınızın, resimlerinizinyayımlanmasını ister misiniz?

Eğer cevabınız “evet” ise yapmanız gereken;yayımlanmasını istediğiniz çalışmalarınızı bir diskete kaydederek Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni İsmail Karakurt’a vermek ya da
is_karakurt@mynet.com ” e-posta adresine göndermektir. Bizlere ulaşan yazıları hemen incelemeyealıyor, uygunsuzluk durumu içermediği sürece beklemeksizin http://www.talsairleryazarlarkulubu.blogspot.com ziyaretcçilerimize sunuyoruz. Göndereceğiniz yazıların imla kurallarınauygun, harf ve satır eksikliğinden arınmış, kendi dilinden utanmayan bir yapıdaelimize geçmesini ümit ediyoruz.

Hangi konularda yazı yazabilirim?
Bu sorunun cevabını verirken sizleri özgür bırakmaktan yanayız.

Kısacası Tal Şairler ve Yazarlar Kulübü içeriğine uygun her konuda yazılarınız kabuledilmektedir. Belki okumuş olduğunuz bir kitabı eleştirebilir veya tanıtmakistersiniz. Belki bir şiir ya da günlük yazmak istersiniz. Belki de kısahikayeler, masallar ya da kısa film senaryoları yazmak isteyebilirsiniz.Kısacası yazmak istediğiniz her konuyu bizlere e-posta yardımı ileulaştırabilir, onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

Dosya Türü: Microsoft Word

Not: Tal Şairler ve Yazarlar Kulübü‘ne gönderilen yazılar ” Yeni Eklenenler “başlığı altında sitede yerini alır. Yayımlanan yazıların içeriğindeki fikir vedüşüncelerden “talşairleryazarlarkulubu.blogspot.com” sorumlu değildir.
Sorumluluk ürün sahiplerinindir!..

Şimdiden “TAL Şairler ve Yazarlar Kulübü“ne yani “TalŞaYaK“a hoş geldiniz diyorum…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: